Zamówienie auta online - Motorpol Wrocław

Zamówienie auta online

Jak zamówić auto nie wychodząc z domu?

9 na 10 osób rozpoczyna zakup samochodu od poszukiwania informacji o nim w Internecie. Czytamy opnie, sprawdzamy wyniki testów bezpieczeństwa, przeglądamy oferty w poszukiwaniu najlepszego dla siebie rozwiązania. Z autoryzowanym salonem kontaktujemy się dopiero wówczas, gdy wyselekcjonujemy 2-3 modele i wstępnie je skonfigurujemy. Od Doradcy, z którym rozmawiamy oczekujemy specjalistycznej wiedzy oraz odpowiedzi na każde zadane przez nas pytanie. Bardzo często zależy nam również na tym, aby wizyty w salonie ograniczyć do niezbędnego minimum. Idealnie jednej podczas której potwierdzimy swój wybór, otrzymamy ofertę finansowania, podpiszemy umowy i wyjedziemy nowym autem. A co jeśli możemy wybrać inną opcję?

 
 

 

1. Wybierz auto

Ofertę dostępnych od ręki samochodów możesz sprawdzić na stronie: https://motorpolwroclaw.pl/auta-od-reki/. Aut używanych również: https://uzywanemotorpolwroclaw.otomoto.pl/.

 
 

2. Zadzwoń lub napisz

Po znalezieniu tego jedynego skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. W swojej wiadomości dodaj informacje o tym, co jest dla Ciebie najważniejsze i jakie finansowanie rozważasz: kredyt, leasing lub zakup „za gotówkę”.

 
 

3. Przygotowujemy ofertę dla Ciebie

W odpowiedzi otrzymasz ofertę lub dodatkowe pytania, jeśli Doradca będzie miał dla Ciebie alternatywną propozycję. Wszystkie umowy otrzymasz mailem, abyś mógł zapoznać się z ich treścią.

 
 

4. Dostarczamy Twój samochód tam gdzie chcesz

Pracownik salonu dostarczy auto tam, gdzie chcesz lub możesz je odebrać. Dokładne miejsce zostanie potwierdzone przez osobę z Działu Logistyki.

 
 

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 71 333 22 29

Mail: cc@motorpolwroclaw.pl

Masz pytanie dotyczące oferty jednej ze znanych marek?
Nasi pracownicy odpowiedzą w ciągu 1 dnia roboczego.

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. Twoje zapytanie przekażemy spółce pod firmą: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Autoryzowanemu Dealerowi), który na zlecenie Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. skontaktuje z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji na temat oferty lub jazdy próbnej w czasie rozmowy z naszym konsultantem lub w kontakcie z Autoryzowanym Dealerem. Swoje zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vwgroup.pl/pl/prywatnosc albo bezpośrednio w kontakcie z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. lub z Autoryzowanym Dealerem.

Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

E-mailSMS/MMSTelefon

Przed kliknięciem "Wyślij" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym

Zapisz się do newslettera