Serwis door to door - Motorpol Wrocław

Serwis door to door

Jak serwisować samochód z domu?

Usługa door-to-door pozwala serwisować auto bez wychodzenia z domu czy konieczności wprowadzania zmian w naszych zawodowych kalendarzach. Odbierzemy samochód i odstawimy go we wskazane przez Ciebie miejsce.

 

1. Kontakt z nami w celu umówienia wizyty serwisowej

Napisz do nas, zadzwoń lub wypełnij formularz dostępny na naszych stronach www. Daj nam znać jaką usługą jesteś zainteresowany i w jakim terminie chciałbyś ją zrealizować. Potwierdzimy czas i zakres prac oraz cenę usługi. Jeśli jesteś zainteresowany usługą door-to-door, to jest to idealny moment, aby nam o tym powiedzieć. Możesz też zrobić to później, np. przy kontakcie z naszej strony na kilka dni przed wizytą w serwisie.

 
 

2. Odbiór samochodu od klienta

W umówionym miejscu oraz czasie odbierzemy od Ciebie samochód. Proces przyjęcia samochodu wygląda tak samo, jak podczas Twojej osobistej wizyty. Doradca wspólnie z Tobą obejrzy samochód, wypełni protokół, potwierdzi zakres prac i dopyta o ewentualne usługi dodatkowe.

 
 

3. Usługa serwisowa

Wykonamy usługę serwisową zgodnie z zatwierdzonym przez Ciebie zakresem prac. Jeśli serwisant podczas oględzin samochodu stwierdzi konieczność rozszerzenia prac, to skontaktujemy się z Tobą, aby uzyskać Twoją akceptację.

Na wykonaną usługę wystawimy FV pro-forma, która wyślemy do Ciebie mailem. Za usługę możesz zapłacić przelewem przed odbiorem samochodu lub kartą w jego trakcie.

 
 

4. Dostawa do klienta

Pracownik serwisu dostarczy auto tam, gdzie chcesz je odebrać. Kierowca będzie miał ze sobą terminal.

 
 

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 71 333 22 29

Mail: cc@motorpolwroclaw.pl

Masz pytanie dotyczące oferty jednej ze znanych marek?
Nasi pracownicy odpowiedzą w ciągu 1 dnia roboczego.

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. Twoje zapytanie przekażemy spółce pod firmą: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Autoryzowanemu Dealerowi), który na zlecenie Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. skontaktuje z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji na temat oferty lub jazdy próbnej w czasie rozmowy z naszym konsultantem lub w kontakcie z Autoryzowanym Dealerem. Swoje zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vwgroup.pl/pl/prywatnosc albo bezpośrednio w kontakcie z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. lub z Autoryzowanym Dealerem.

Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

E-mailSMS/MMSTelefon

Przed kliknięciem "Wyślij" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym

Zapisz się do newslettera