Szybki kontakt
713 332 229 713 332 229

Wymiana rozrządu

Dlaczego trzeba wymienić rozrząd?

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie silnika należy cyklicznie wymienić rozrząd. Układ rozrządu składa się paska rozrządu, łańcucha i kół zębatych oraz rolek prowadzących, napinaczy i pompy wody. Właściwe i regularne serwisowanie elementów układu sprawi, że Twój samochód będzie zawsze gotowy do drogi. Sprawdź czy to już nie pora na wymianę rozrządu. Tylko do końca marca usługa serwisowa wraz z wymianą oryginalnych części taniej o nawet 30%.

Kiedy wymienić rozrząd?

W zaleceniach producenta znajdziemy informacje po jakim czasie lub przebiegu kilometrów powinniśmy wymienić rozrząd albo jego poszczególne elementy. Warto podczas wizyty w serwisie mechanicznym poprosić o skontrolowanie układu rozrządu, aby nie przegapić właściwego momentu wymiany. Jeśli nie wymienisz na czas rozrządu, możesz nawet doprowadzić do uszkodzenia silnika.Wymiana rozrządu w ASO z rabatem do 30%

Teraz w Autoryzowanych Serwisach Volkswagen, SEAT, CUPRA i SKODA Motorpol Wrocław, usługa wymiany rozrządu wraz z oryginalnymi częściami jest tańsza o nawet 30%*. Wybierając ASO masz pewność, że Twoim samochodem zajmą się certyfikowani specjaliści, a do naprawy wykorzystane zostaną tylko oryginalne części i produkty z gwarancją producenta. Zaufaj specjalistom, skorzystaj z konkurencyjnej oferty i umów się na serwis.

*Oferta ważna do 31.03.2023 roku.

Masz pytanie dotyczące oferty jednej ze znanych marek?
Nasi pracownicy odpowiedzą w ciągu 1 dnia roboczego.

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.
  (Zgody są opcjonalne i dobrowolne, a ich udzielenie lub odmowa są niezależne od obsługi Twojego zapytania)
  Zgadzam się na używanie przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przekazanych danych, danych zebranych o moich zapytaniach i zainteresowaniach, ofertach, zamówieniach i zleceniach w celu marketingu dot. produktów i usług, akcesoriów oraz innych produktów i usług motoryzacyjnych świadczonych przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o., w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu oraz realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami.

  Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

  E-mailSMS/MMSTelefon

  Przed kliknięciem "Wyślij" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym

  [fm_checkbox label="Zapisz mnie do newslettera"]