Volkswagen tiguan

Pełen inteligentnych funkcji

Administratorem Twoich danych jest Motorpol Wrocław Sp. z o.o., al. Karkonoska 81, 53-015 Wrocław NIP: 8992754076 REGON: 022418188.

Wypełnij formularz

Dostępny już od 1 149 zł netto/ miesięcznie

Rodzinny, komfortowy, wyposażony w szereg najnowszych technologii, które ułatwiają podróżowanie. Z nim bezpiecznie dotrzesz do celu. I to w ponadczasowym stylu! Teraz dostępny w korzystnej ofercie finansowej. Wypełnij formularz, abyśmy mogli przedstawić propozycję dla Ciebie.

Nowoczesny samochód z niską rATĄ

Volkswagen Tiguan to praktyczny, komfortowy SUV z pojemnym bagażnikiem 615 L i nowoczesnymi technologiami w standardzie.


Ekonomiczny i funkcjonalny samochód rodzinny, w którym codzienne przejazdy po mieście staną się przyjemnością. Asystenci kierowcy, systemy bezpieczeństwa i intuicyjny system info-rozrywki sprawiają,

że bez trudu dotrzesz do celu.


A to wszystko w atrakcyjnym finansowaniu - już od 1 149 zł netto/ mies. Porozmawiajmy o Volkswagenie dla Ciebie. Wypełnij formularz i poznaj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Poznaj dedykowaną ofertę

Zachowaj świetny stan swojego Tiguana na dłużej dzięki pakietom serwisowym. Bądź zawsze gotowy do drogi.

Pakiety serwisowe

Jeszcze bardziej dopasowany do Ciebie?

Wybierz oryginalne, dedykowane akcesoria i podróżuj po swojemu.

Oryginalne akcesoria

Stylistyka

Wygodę masz w standardzie

Dostępne kolory i wzory obręczy kół, wyostrzone linie nadwozia oraz reflektory LED podkreślają dynamiczny, ale wciąż elegancki styl Tiguana.

Szukasz wysokiej jakości materiałów, technologii dostosowanej do Ciebie i funkcjonalnych rozwiązań? Masz to w wyposażeniu seryjnym!

Volkswagen Tiguan oferuje systemy asystujące, nowoczesny ekran info-rozrywki i cyfrowe wskaźniki, a do tego światła w technologii IQ.Light.

Więcej technologii

JESZCZE WIĘCEJ DO ZAOFEROWANIA

Ponadczasowy design i wygoda. Niezmiennie innowacyjny i komfortowy.

Volkswagen Tiguan oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i cyfrowe wśród modeli SUV .

I to wszystko w niskiej racie. Czyli tak, jak lubisz.

Ubezpieczenie

Gwarancja

Akcesoria

Koła zimowe

Wszystko w jednej racie

Dobierz do nowego Volkswagena Tiguana akcesoria, ubezpieczenie, pakiet serwisowy oraz rozszerzoną gwarancję. I wszystko uwzględnij w finansowaniu swojego samochodu. Czy to możliwe? Tak!

Volkswagen Financial Services umożliwił doposażenie samochodu o dodatkowe produkty i usługi oraz uwzględnienie tych elementów w finasowaniu. Rozkładając koszty na cały okres finansowania, płacisz za wszystko w jednej racie! Teraz doposażenie samochodu podczas zakupu jest proste, łatwe i przyjemne, a dodatkowe koszty nie są tak odczuwalne!

Pakiet serwisowy

Samochód

Administratorem Twoich danych jest Motorpol Wrocław Sp. z o.o., al. Karkonoska 81, 53-015 Wrocław NIP: 8992754076 REGON: 022418188.

Zapisz się po więcej informacji

Potrzebujesz więcej informacji? Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Sprawdź dogodny dojazd do naszego salonu

W salonie Volkswagen Motorpol Wrocław znajdziesz przestrzeń do dokonywania dobrych wyborów. Czekają na Ciebie: ekscytująca jazda testowa i dedykowana oferta. Wybierając finansowanie możesz mieć wszystko w jednej racie: samochód, ubezpieczenie, pakiet serwisowy, przedłużoną gwarancję, koła zimowe i akcesoria.


Zapraszamy do Volkswagen Motorpol Wrocław!

Al. Karkonoska 81

53-015 Wrocław

NIP: 8992754076

Jesteśmy na:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

+48 71 788 57 57
lp@motorpolwroclaw.pl
lp@motorpolwroclaw.pl
+48 71 788 57 57