UBEZPIECZENIA

Oryginalne ubezpieczenia z gwarancją bezpieczeństwa
PAKIETY
Pakiety
Dealerskie

Zaufaj liderom na rynku ubezpieczeń.
Skorzystaj z pakietów dealerskich.

Allianz
Warta
HDI
Volkswagen Financial Services
Ergo Hestia
PZU
Volkswagen Versicherungs
Przedłuż
Polisę

Kontynuacja współpracy z jednym ubezpieczycielem to liczne benefity, niższe stawki i wygoda. Nasi konsultanci wynegocjują w imieniu Klientów najkorzystniejsze warunki, przypomną o terminach opłat i zadbają o dokumentację.

Zapytaj o ofertę
FINANSOWANIE ZAPEWNIA
FINANSOWANIE
Skontaktuj się,
w sprawie polisy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W celu otrzymania odpowiedzi na pytanie dotyczące polisy prosimy wypełnić formularz.

    Przedłużam ubezpieczenie Nowa polisa
    Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysyłanie formularza oznacza zgodę dla Auto Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się – w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej- z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na iod@autogrouppolska.pl

    Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami – w celu przygotowania konkretnej oferty Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-037, ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu- Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169(VGP).

    Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://motorpolwroclaw.pl/polityka-prywatnosci