Promocje serwisowe

Motorpol Wrocław

Zapłać mniej za usługi w ASO

Planujesz przygotować swój samochód na nowy sezon? A może szykują się poważniejsze naprawy serwisowe? Sprawdź nasze promocje i płać mniej za wizyty w ASO. Korzystaj z aktualnych rabatów na usługi oraz oryginalne części zachowując świetny stan swojego samochodu na dłużej!”

Umów się na serwis i odbierz 1L oleju Castrol!

Bądź zawsze gotowy do drogi! Umów się na przegląd w Autoryzowanych Serwisach Volkswagen, SEAT, CUPRA i SKODA, a 1 litr oleju Castrol otrzymasz za 1 zł! O szczegóły dopytaj naszych doradców. Oferta ważna do 31.12.2022 r.

Motorpol Wrocław
Motorpol Wrocław

Ubezpieczenie opon na 3 lata za 0 zł!

Nie musisz się martwić o swoje opony gdy najedziesz na gwoździe czy odłamki szkła lub uderzysz w krawężnik. Uszkodzenia przez osoby trzecie też nie będą problemem. Dzięki ubezpieczeniu opon, które otrzymujesz w cenie zakupu kompletu opon lub całych kół, możesz cieszyć się pełną ochroną przez 36 miesięcy!

Płyn AdBlue® z rabatem 30%

Jeździsz samochodem z silnikiem diesla? Zadbaj o niego jak profesjonalista. Wybierz oryginalny płyn AdBlue®, aby zredukować ilość szkodliwych tlenków azotu i być zawsze gotowym do drogi! Do 31.12 skorzystaj z 30% rabatu!

Motorpol Wrocław
Motorpol Wrocław

Zestawy hamulcowe z wymianą 20% taniej

Sprawny układ hamulcowy to podstawa bezpiecznej jazdy. Wybierz oryginalne zestawy klocków i tarcz hamulcowych dostosowanych do masy, osiągów i maksymalnej prędkości Twojego samochodu. Skorzystaj z 20% rabatu na oryginalne części wraz z usługą serwisową.

Wymiana rozrządu i oryginalne części zamienne z rabatem do 30%

Zadbaj o kondycję swojego samochodu i prawidłowe funkcjonowanie silnika. Sprawdź czy to już nie pora na wymianę rozrządu. Do końca roku usługa serwisowa wraz z wymianą oryginalnych części taniej o nawet 30%.

Motorpol Wrocław
Motorpol Wrocław

Dezynfekcja klimatyzacji z wymianą filtrów

Zadbaj o klimat w swoim aucie! Podczas usługi pozbywamy się drobnoustrojów i pleśni z układu klimatyzacji. Przy podróżach małych i dużych – oddychaj pełną piersią bez otaczającego Nas smogu.

Geometria zawieszenia

Odpowiednie prowadzenie auta na prostej i zakrętach. Zmniejszone zużycie opon i paliwa. Sprawdź za darmo geometrię, a regulację zawieszenia zaproponujemy Tobie w atrakcyjnej cenie. Dowiedz się więcej czym jest geometria zawieszenia i dlaczego warto ją sprawdzić: https://motorpolwroclaw.pl/aktualnosci/geometria-zawieszenia

Motorpol Wrocław
Motorpol Wrocław

Specjalna oferta dla samochodów pogwarancyjnych

Każdy samochód zasługuje na profesjonalną obsługę serwisową niezależnie od wieku i przejechanych kilometrów. Poznaj specjalne promocje dla pogwarancyjnych samochodów i korzystaj z rosnących rabatów na usługi oraz oryginalne części zachowując świetny stan swojego samochodu na dłużej!

Sprawdź ofertę serwisową dla Twojego samochodu:

Program 5+ SEATŠKODA 4service Service Pro