RABATY KWOTOWE
NA WYBRANE MODELE
VOLKSWAGEN

WYBIERZ SWÓJ ULUBIONY MODEL DOSTĘPNY OD RĘKI Z RABATEM DO 25 000 ZŁ

Volkswagen
Arteon

Awangardowy i intuicyjny

To samochód, który kocha się już od pierwszego wejrzenia – zachwyca wyjątkowym designem i smukłą linią nadwozia typu Fastback. Intuicyjne sterowanie połączone z nowoczesnymi technologiami idealnie zadbają o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących. Wisienką na torcie jest dynamiczny silnik, który idealnie współgra z automatyczną dwusprzegłową skrzynią biegów DSG, nadając wszelkim podróżom inny wymiar komfortu.

W ofercie wyprzedaży rocznika 2023 zyskaj aż 25 000 zł.

Volkswagen
T-Roc

Nowoczesny i godny zaufania.

Znajdziesz w nim doskonałą funkcjonalność, bezpieczeństwo, zaskakujący design i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wszystko to sprawia, że T-Roc to samochód w pełni odpowiadający na potrzeby współczesnego kierowcy.

T-Roc od przodu po sam tył zachwyca designem. Komfort prowadzenia wart grzechu poczujesz decydując się na opcjonalny fotel ergoActive. A dzięki 300-watowemu systemowi nagłaśniającemu Beats by Dre głębokie basy będziesz nie tylko słyszeć, lecz również czuć.

W ofercie wyprzedaży rocznika 2023 zyskaj aż 12 000 zł.

umów się na spotkanie z doradcą
ZAPYTAJ O RABAT
DLA SIEBIE

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
W celu otrzymania odpowiedzi na pytanie dotyczące rabatu prosimy wypełnić formularz.

    Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysyłanie formularza oznacza zgodę dla Auto Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się – w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej- z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na iod@autogrouppolska.pl

    Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami – w celu przygotowania konkretnej oferty Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-037, ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu- Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169(VGP).

    Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://motorpolwroclaw.pl/polityka-prywatnosci