Škoda

Gdy w 1895 roku mechanik Václav Laurin i księgarz Václav Klement wyprodukowali pierwszy rower swojego pomysłu z pewnością nie spodziewali się, że właśnie zaczęli tworzyć legendę jednej z największych motoryzacyjnych marek na świecie. Historia zapoczątkowana ponad 120 lat temu kontynuowana jest w Motorpol Wrocław.

Salon Skoda Motorpol Wrocław zaprasza do świata marki Skoda oferując samochody będące wzorem dynamicznego designu, przemyślanych rozwiązań i przyjemności z jazdy, zaprojektowane tak, by być niezawodnymi oraz praktycznymi na długie lata.

Ofertę salonu Skoda uzupełnia wyspecjalizowany serwis Skoda zajmujący się samochodami klientów Motorpol Wrocław.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą lub chcesz się umówić na jazdę próbną, zostaw swój numer - oddzwonimy!

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.


  (Zgody są opcjonalne i dobrowolne, a ich udzielenie lub odmowa są niezależne od obsługi Twojego zapytania)


  Zgadzam się na używanie przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przekazanych danych, danych zebranych o moich zapytaniach i zainteresowaniach, ofertach, zamówieniach i zleceniach w celu marketingu dot. produktów i usług, akcesoriów oraz innych produktów i usług motoryzacyjnych świadczonych przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k., w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu oraz realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami.


  Chcę otrzymać od Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

  E-mailSMS/MMSTelefon

  Przed kliknięciem przycisku "WYŚLIJ" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym znajdującym się w linku poniżej.
  https://motorpolwroclaw.pl/rodo-polityka-bezpieczenstwa/

  6

  Marek pod jednym dachem

  40

  Modeli dostępnych dla Ciebie

  100

  Ekspertów czeka, by się Tobą zająć

  16 000

  Metrów kwadratowych powierzchni

  Aktualności

  Spotkajmy się na Targach Elektromobilności w Hali Stulecia

  Czytaj więcej

  Współpraca to słowo roku w Motorpol Wrocław!

  Czytaj więcej

  Nowa oferta najmu samochodów nowych

  Czytaj więcej

  Škoda

  • Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek - piątek
   • Salon: 08:00 - 19:00
   • Części i akcesoria: 08:00 - 18:00
   • Serwis: 08:00 - 20:00
  • Sobota
   • Salon: 09:00 - 15:00
   • Serwis i dział części: 09:00 - 15:00
  • Numery telefonu:
  • Recepcja: +48 71 778 98 77
  • Serwis: +48 71 778 98 88
  • Części i akcesoria: +48 71 778 98 99

  Nowy salon we Wrocławiu

  Nowa lokalizacja: Aleja Karokonoska 81 Dogodny dojazd przy powstającej obwodnicy Wrocławia z Żernik do Bielan. Wjazd od strony Bielan Wrocławskich.

  Zobacz więcej