Škoda

Gdy w 1895 roku mechanik Václav Laurin i księgarz Václav Klement wyprodukowali pierwszy rower swojego pomysłu, z pewnością nie spodziewali się, że właśnie zaczęli tworzyć legendę jednej z największych motoryzacyjnych marek na świecie.
Dziś Škoda to około milion sprzedawanych aut rocznie i niekwestionowany lider na rynku nowych pojazdów w Polsce.
Za co Polacy kochają Škodę? Odwiedź autoryzowany serwis Škody w Motorpol Wrocław i przekonaj się już dziś!

Umów się do autoryzowanego serwisu
Škody Motorpol Wrocław

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. Twoje zapytanie przekażemy spółce pod firmą: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Autoryzowanemu Dealerowi), który na zlecenie Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. skontaktuje z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji na temat oferty lub jazdy próbnej w czasie rozmowy z naszym konsultantem lub w kontakcie z Autoryzowanym Dealerem. Swoje zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vwgroup.pl/pl/prywatnosc albo bezpośrednio w kontakcie z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. lub z Autoryzowanym Dealerem. Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

E-mailSMS/MMSTelefon

Przed kliknięciem przycisku "WYŚLIJ" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym znajdującym się w linku poniżej.
https://motorpolwroclaw.pl/rodo-polityka-bezpieczenstwa/

6

Marek pod jednym dachem

40

Modeli dostępnych dla Ciebie

100

Ekspertów czeka, by się Tobą zająć

16 000

Metrów kwadratowych powierzchni

Aktualności

25 lat pozytywnych emocji!

Czytaj więcej

Obejrzyj relację z wyjątkowej premiery!

Czytaj więcej

Wyprzedaż rocznika 2018 - skorzystaj z wyjątkowych cen!

Czytaj więcej

Škoda

 • Godziny otwarcia:
 • Poniedziałek - piątek
  • Dział Serwisu: 08:00 - 20:00
  • Dział Części: 08:00 - 18:00
 • Sobota
  • Dział Serwisu i Dział Części: 09:00 - 15:00
 • Numery telefonu:
 • Serwis: +48 71 778 98 88
 • Serwis: skoda.serwis@motorpolwroclaw.pl
 • Dział Części: sklep@motorpolwroclaw.pl

Nowy salon we Wrocławiu

Nowa lokalizacja: Aleja Karokonoska 81 Dogodny dojazd przy powstającej obwodnicy Wrocławia z Żernik do Bielan. Wjazd od strony Bielan Wrocławskich.

Zobacz więcej