Škoda

Gdy w 1895 roku mechanik Václav Laurin i księgarz Václav Klement wyprodukowali pierwszy rower swojego pomysłu z pewnością nie spodziewali się, że właśnie zaczęli tworzyć legendę jednej z największych motoryzacyjnych marek na świecie. Historia zapoczątkowana ponad 120 lat temu kontynuowana jest w Motorpol Wrocław.

Salon Skoda Motorpol Wrocław zaprasza do świata marki Skoda oferując samochody będące wzorem dynamicznego designu, przemyślanych rozwiązań i przyjemności z jazdy, zaprojektowane tak, by być niezawodnymi oraz praktycznymi na długie lata.

Ofertę salonu Skoda uzupełnia wyspecjalizowany serwis Skoda zajmujący się samochodami klientów Motorpol Wrocław.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą lub chcesz się umówić na jazdę próbną, zostaw swój numer - oddzwonimy!

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. Twoje zapytanie przekażemy spółce pod firmą: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Autoryzowanemu Dealerowi), który na zlecenie Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. skontaktuje z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji na temat oferty lub jazdy próbnej w czasie rozmowy z naszym konsultantem lub w kontakcie z Autoryzowanym Dealerem. Swoje zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vwgroup.pl/pl/prywatnosc albo bezpośrednio w kontakcie z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. lub z Autoryzowanym Dealerem. Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

E-mailSMS/MMSTelefon

Przed kliknięciem przycisku "WYŚLIJ" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym znajdującym się w linku poniżej.
https://motorpolwroclaw.pl/rodo-polityka-bezpieczenstwa/

6

Marek pod jednym dachem

40

Modeli dostępnych dla Ciebie

100

Ekspertów czeka, by się Tobą zająć

16 000

Metrów kwadratowych powierzchni

Aktualności

Jak bezpiecznie serwisować samochód?

Czytaj więcej

Komunikat 3 – COVID-19

Czytaj więcej

Komunikat 2 – COVID-19

Czytaj więcej

Škoda

 • Godziny otwarcia:
 • Poniedziałek - piątek
  • Salon: 08:00 - 19:00
  • Części i akcesoria: 08:00 - 18:00
  • Serwis: 08:00 - 20:00
 • Sobota
  • Salon: 09:00 - 15:00
  • Serwis i dział części: 09:00 - 15:00
 • Numery telefonu:
 • Recepcja: +48 71 778 98 77
 • Serwis: +48 71 778 98 88
 • Części i akcesoria: +48 71 778 98 99

Nowy salon we Wrocławiu

Nowa lokalizacja: Aleja Karokonoska 81 Dogodny dojazd przy powstającej obwodnicy Wrocławia z Żernik do Bielan. Wjazd od strony Bielan Wrocławskich.

Zobacz więcej