Das WeltAuto

Twój samochód używany z pewnego źródła. Poznaj ofertę samochodów używanych sieci odkupu i sprzedaży Das WeltAuto. Wszystkie nasze samochody są wnikliwie sprawdzane pod kątem ich historii, przebiegu i stanu technicznego. Samochody używane z certyfikatem Das WeltAuto to gwarancja niezawodności. Sprawdź naszą ofertę tutaj.

Korzyści Das Welt Auto

gwarancja
pewna historia i przebieg
sprawdzony stan techniczny
dedykowane opcje finansowania

Poznaj naszą ofertę!

Zostaw nam swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą
i przedstawimy interesującą Ciebie ofertę.

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. Twoje zapytanie przekażemy spółce pod firmą: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Autoryzowanemu Dealerowi), który na zlecenie Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. skontaktuje z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji na temat oferty lub jazdy próbnej w czasie rozmowy z naszym konsultantem lub w kontakcie z Autoryzowanym Dealerem. Swoje zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vwgroup.pl/pl/prywatnosc albo bezpośrednio w kontakcie z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. lub z Autoryzowanym Dealerem. Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

E-mailSMS/MMSTelefon

Przed kliknięciem przycisku "WYŚLIJ" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym znajdującym się w linku poniżej.
https://motorpolwroclaw.pl/rodo-polityka-bezpieczenstwa/

6

Marek pod jednym dachem

40

Modeli dostępnych dla Ciebie

100

Ekspertów czeka, by się Tobą zająć

16 000

Metrów kwadratowych powierzchni

Aktualności

Octavia taniej o 11 000 zł

Czytaj więcej

Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

Czytaj więcej

Siedemnasta edycja Wrocław Cup

Czytaj więcej

Das WeltAuto

 • Godziny otwarcia:
 • Poniedziałek - piątek
  • Dział handlowy: 09:00 - 18:00
 • Sobota
  • Dział handlowy: 09:00 - 15:00
 • Numery telefonu:
 • Dział Handlowy: +48 729 055 788
 • Dział Handlowy: +48 729 058 308
 • E-mail: dasweltauto@motorpolwroclaw.pl

Nowy salon we Wrocławiu

Nowa lokalizacja: Aleja Karokonoska 81 Dogodny dojazd przy powstającej obwodnicy Wrocławia z Żernik do Bielan. Wjazd od strony Bielan Wrocławskich.

Zobacz więcej