WYBIERZ NOWE AUTO,
A SWOJE ZOSTAW
W ROZLICZENIU

Idealna usługa dla osób,
które planują zakup nowego
samochodu, chcąc
w rozliczeniu pozostawić
swój obecny pojazd.

W Motorpol Wrocław ułatwiamy to zadanie, prosząc jedynie o kilka zdjęć oraz informacji o samochodzie. Dzięki temu, że to my zajmujemy się wyceną, klient nie musi tworzyć ogłoszenia i kontaktować się z zainteresowanymi. Oddając auto w rozliczeniu odzyskujesz środki, które można wykorzystać również na wkład własny.

W MOTORPOL WROCŁAW ZROBISZ TO W KILKU PROSTYCH KROKACH:
01
Wyślij zdjęcia dokumentów: dowodu rejestracyjnego, numeru VIN
02
Wyślij zdjęcia pojazdu: aktualnego przebiegu oraz samochód z zewnątrz i wewnątrz
03
Dołącz informacje odnośnie swoich oczekiwań, a my na podstawie dostarczonych informacji wycenimy Twój samochód.
Sprzedaj auto
Skontaktuj się,
Jeśli masz
pytania

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W celu otrzymania odpowiedzi na pytanie dotyczące finansowania prosimy wypełnić formularz.


  Dodaj zdjęcia samochodu z zewnątrz i wewnątrz (w tym dowód rejestracyjny)
  Wybierz plik (max. waga pliku - 3MB)
  Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysyłanie formularza oznacza zgodę dla Auto Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się – w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej- z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na iod@autogrouppolska.pl

  Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami – w celu przygotowania konkretnej oferty Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-037, ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu- Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169(VGP).

  Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://motorpolwroclaw.pl/polityka-prywatnosci
  FINANSOWANIE ZAPEWNIA