FAM - FLEET AGENCY MODEL

FLOTOWY MODEL AGENCYJNY

Z MYŚLĄ O TWOJEJ FLOCIE
DLA TWOJEGO BIZNESU

KOMPLEKSOWOŚĆ

Jesteśmy dla Ciebie i Twojego biznesu tak, abyś Ty mógł skupić się na najważniejszym - Twoim biznesie.

EFEKTYWNOŚĆ

Począwszy od spotkań ofertowych jesteśmy dla Ciebie, a efektywność naszych wspólnych działań jest tym, na czym skupiamy swoją uwagę.

MAKSYMALIZACJA

Na bazie Twoich potrzeb i oczekiwań budujemy ofertę, która odpowie na nie wszystkie. Do dyspozycji mamy ponad 50 modeli z 5 marek: Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, Skoda, SEAT i CUPRA.
Finansowanie zapewnia Volkswagen Financial Services, a o najkorzystniejsze ubezpieczenie zadba nasz Dział Ubezpieczeń.

WSPÓŁPRACA

Potrzeby Twoje i Twojego biznesu są tym, co poznajemy w trakcie spotkań, aby jak najlepiej dobrać dedykowane Tobie modele samochodów, finansowanie oraz pakiety obsługi posprzedażnej.
Pozostajemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie użytkowania samochodów.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Krzysztof Widuch
Kierownik
Sprzedaży Flotowej
Tomasz Marciniuk
Specjalista ds. 
Sprzedaży Flotowej
Piotr Pastuła
Specjalista ds. 
Sprzedaży Flotowej
Dariusz Walentynowicz
Ambasador Flotowy
Volkswagen Financial Services
Piotr Nowakowski
Opiekun
Klienta Flotowego DSS
Dariusz Bichajło
Specjalista ds.
sprzedaży flotowej
FLEET AGENCY MODEL
MASZ PYTANIE
DOTYCZĄCE
FAM?

Skontaktuj się z nami i wybierzmy wspólnie rozwiązanie, szyte na miarę Twojego biznesu!

    Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysyłanie formularza oznacza zgodę dla Auto Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się – w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej- z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na iod@autogrouppolska.pl

    Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami – w celu przygotowania konkretnej oferty Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-037, ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu- Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169(VGP).

    Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://motorpolwroclaw.pl/polityka-prywatnosci