Flota na miarę
Twojego biznesu

Wynajem długoterminowy, niskie raty leasingowe, pakiety serwisowe, dedykowani eksperci, najskuteczniejsze rozwiązania - to tylko kilka atutów naszej oferty flotowej.
Nie musisz szukać
i zagłębiać się w strefę ofert

Cenimy Twój czas, dlatego skontaktujemy się z Tobą, by określić co jest dla Ciebie najważniejsze w Twojej firmowej flocie.

Wybierzmy wspólnie rozwiązanie, szyte na miarę Twojego biznesu!

WIELE MAREK, JEDNO MIEJSCE...
I pełna Obsługa

W Motorpol Wrocław zapewniamy wsparcie przez cały czas użytkowania floty. Sprzedajemy samochody, serwisujemy a nawet mamy możliwość ich odkupu po okresie leasingowym lub w momencie wymiany floty.

Dedykowany Serwis

Dla klientów flotowych posiadamy dedykowane usługi serwisowe, preferencyjne oferty na części a także usługi dodatkowe, jak przechowalnia opon.

FLEET AGENCY MODEL
Z korzyścią dla Twojego biznesu

Jesteśmy dla Ciebie i Twojego biznesu tak, abyś Ty mógł skupić się na najważniejszym - Twoim biznesie. Dowiedz się więcej: FAM

KONTAKT - FLOTA
Krzysztof Widuch
Kierownik
Sprzedaży Flotowej
Dariusz Walentynowicz
Ambasador Flotowy
Volkswagen Financial Services
Tomasz Marciniuk
Specjalista ds. 
Sprzedaży Flotowej
Piotr Pastuła
Specjalista ds. 
Sprzedaży Flotowej
Piotr Nowakowski
Opiekun
Klienta Flotowego DSS
Dariusz Bichajło
Specjalista ds.
sprzedaży flotowej
Nasze
Marki
FLOTA
Masz pytanie
dotyczące
Floty?

Skontaktuj się z nami i wybierzmy wspólnie rozwiązanie, szyte na miarę Twojego biznesu!

    Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysyłanie formularza oznacza zgodę dla Auto Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się – w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej- z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na iod@autogrouppolska.pl

    Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami – w celu przygotowania konkretnej oferty Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-037, ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu- Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169(VGP).

    Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://motorpolwroclaw.pl/polityka-prywatnosci