Classic Parts

Classic Parts – nowość w ofercie oryginalnych części 

Lubimy dbać o nasze legendy. Jak Ty mamy ogromny sentyment do modeli sprzed lat i nic nie napawa nas większą dumą niż widok Volkswagena, który odzyskuje swój blask.

Dlatego oferujemy Ci CLASSIC PARTS, w pełni oryginalne, doskonale dopasowane: części zamienne, elementy karoserii i stylowego wyposażenia.

Z nami bezbłędnie wskrzesisz ducha dawnych lat i zadbasz o niezawodność ukochanego Volkswagena.

Dlaczego warto wybrać Classic Parts?
 • Bogaty wybór – znajdziesz każdą część do swojego Volkswagena
 • 100% zgodności z oryginalnością Twojego Volkswagena
 • Wysoka jakość i dłuższa trwałość części
 • Poprawnie dopasowane elementy
 • Krótki czas dostawy
Dostarczymy Ci części zamienne, których szukasz – w 100% oryginalnych
NAPISZ NAM JAKICH CZĘŚCI DO SWOJEGO KLASYKA SZUKASZ

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą Classic Parts.
W celu otrzymania odpowiedzi na pytanie dotyczące dostępności części prosimy wypełnić formularz.

  Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysyłanie formularza oznacza zgodę dla Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się – w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej- z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na iod@motorpolwroclaw.pl

  Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami – w celu przygotowania konkretnej oferty Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-037, ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu- Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169(VGP).

  Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://motorpolwroclaw.pl/polityka-prywatnosci