Centrum Napraw Powypadkowych

Dlaczego warto zlecić nam naprawę?

Stacja Kontroli Pojazdów w Motorpol Wrocław dba nie tylko o prawidłowy przebieg przeglądów technicznych i serwisowania. Możesz być pewien, że nasi specjaliści zatroszczą się również o szereg innych, istotnych dla Ciebie kwestii takich jak:

  • naprawy powypadkowe samochodów marki VW, VW Użytkowe, SEAT, Skoda i Audi
  • naprawy bezgotówkowe we współpracy z firmami ubezpieczeniowymi
  • wynajem pojazdów zastępczych na czas naprawy
  • reprezentowanie klienta u ubezpieczyciela
  • pomoc przy holowaniu auta do warsztatu
  • obsługa flot firmowych
  • gwarancja na wykonywane usługi

Zgłoś naprawę powypadkową

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. Twoje zapytanie przekażemy spółce pod firmą: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Autoryzowanemu Dealerowi), który na zlecenie Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. skontaktuje z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji na temat oferty lub jazdy próbnej w czasie rozmowy z naszym konsultantem lub w kontakcie z Autoryzowanym Dealerem. Swoje zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vwgroup.pl/pl/prywatnosc albo bezpośrednio w kontakcie z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. lub z Autoryzowanym Dealerem. Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

E-mailSMS/MMSTelefon

Przed kliknięciem przycisku "WYŚLIJ" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym znajdującym się w linku poniżej.
https://motorpolwroclaw.pl/rodo-polityka-bezpieczenstwa/