Aktualności

Wyprzedaż rocznika 2018 – skorzystaj z wyjątkowych cen!

Wyprzedaż rocznika 2018 - skorzystaj z wyjątkowych cen!Koniec roku to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy szukają najlepszych ofert na rynku. To w tym okresie mamy Black Friday, Cyber Monday i wiele innych okazji aby w dużo niższych niż regularne ceny sprawić sobie coś co potrzebujemy lub zwyczajnie chcemy mieć. Sprawa tyczy się również samochodów w Motorpol Wrocław. Samochody każdej z dostępnych marek: VW, VW Użytkowe a także SEAT można kupić w mocno obniżonej cenie porównując do regularnej ceny katalogowej. Oferowane rabaty sięgają nawet do 33 000 zł na wybrane modele. Przyjedź do salonu lub wypełnij poniższy formularz. Przedstawiona oferta na pewno Ci się spodoba.

 

Formularz kontaktowy

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.


  (Zgody są opcjonalne i dobrowolne, a ich udzielenie lub odmowa są niezależne od obsługi Twojego zapytania)


  Zgadzam się na używanie przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przekazanych danych, danych zebranych o moich zapytaniach i zainteresowaniach, ofertach, zamówieniach i zleceniach w celu marketingu dot. produktów i usług, akcesoriów oraz innych produktów i usług motoryzacyjnych świadczonych przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o., w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu oraz realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami.


  Chcę otrzymać od Motorpol Wrocław Sp. z o.o. w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

  E-mailSMS/MMSTelefon

  Przed kliknięciem przycisku "WYŚLIJ" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym znajdującym się w linku poniżej.
  https://motorpolwroclaw.pl/rodo-polityka-bezpieczenstwa/

  Zobacz również

  Spotkajmy się na Targach Elektromobilności w Hali Stulecia

  Czytaj więcej

  Współpraca to słowo roku w Motorpol Wrocław!

  Czytaj więcej

  Nowa oferta najmu samochodów nowych

  Czytaj więcej