Aktualności

Wyprzedaż rocznika 2018 – skorzystaj z wyjątkowych cen!

Wyprzedaż rocznika 2018 - skorzystaj z wyjątkowych cen!Koniec roku to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy szukają najlepszych ofert na rynku. To w tym okresie mamy Black Friday, Cyber Monday i wiele innych okazji aby w dużo niższych niż regularne ceny sprawić sobie coś co potrzebujemy lub zwyczajnie chcemy mieć. Sprawa tyczy się również samochodów w Motorpol Wrocław. Samochody każdej z dostępnych marek: VW, VW Użytkowe a także SEAT można kupić w mocno obniżonej cenie porównując do regularnej ceny katalogowej. Oferowane rabaty sięgają nawet do 33 000 zł na wybrane modele. Przyjedź do salonu lub wypełnij poniższy formularz. Przedstawiona oferta na pewno Ci się spodoba.

 

Formularz kontaktowy

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. Twoje zapytanie przekażemy spółce pod firmą: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Autoryzowanemu Dealerowi), który na zlecenie Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. skontaktuje z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji na temat oferty lub jazdy próbnej w czasie rozmowy z naszym konsultantem lub w kontakcie z Autoryzowanym Dealerem. Swoje zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vwgroup.pl/pl/prywatnosc albo bezpośrednio w kontakcie z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. lub z Autoryzowanym Dealerem. Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

E-mailSMS/MMSTelefonPrzed kliknięciem przycisku "WYŚLIJ" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym znajdującym się w linku poniżej.
https://motorpolwroclaw.pl/rodo-polityka-bezpieczenstwa/

Zobacz również

Przed nami najważniejsze wybory...

Czytaj więcej

Jak bezpiecznie serwisować samochód?

Czytaj więcej

Komunikat 3 – COVID-19

Czytaj więcej