Aktualności

Przed nami najważniejsze wybory…

Przed nami najważniejsze wybory...Czerwiec jest miesiącem gorących ofert kupna nowego samochodu. Decydując się teraz na wymarzone auto dostępne od ręki możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych propozycji. 

W salonach VW, SEAT i ŠKODA mieszczących się pod jednym dachem na kilku tysiącach metrów kwadratowych proponujemy między innymi upusty wyprzedażowe, rabaty dla grup zawodowych, promocyjne finansowanie i pakiety serwisowe.

Tak atrakcyjne oferty nie zdarzają się często i szybko się nie powtórzą.

125-lecie marki ŠKODA świętujemy proponując:

 • wyjątkową ofertę dotycząca samochodów z rocznika 2019 i 2020,
 • leasing dla klientów prywatnych z uproszczoną procedurą weryfikacji zdolności kredytowej,
 • promocyjne pakiety serwisowe ŠKODA CARE i ŠKODA PREMIUM CARE,
 • atrakcyjne warunki finansowania, w tym obniżenie opłaty wstępnej dla ŠKODA Leasing Niskich Rat dla klientów prywatnych
 • NOWOŚĆ – Leasing Step Out, czyli możliwość wycofania się z umowy leasingowej w ciągu 12 miesięcy! 

W salonie marki SEAT uwagę przyciąga Leon IV generacji, a my wiemy, że życie pisze różne scenariusze. Rabaty kwotowe na poszczególne modele uzupełnione o finansowanie w oparciu o Leasing Bez Zobowiązań pozwalają spokojnie myśleć o zakupie samochodu. A jeśli w ofercie uwzględnimy jeszcze rabaty pracownicze, to ostatnie tygodnie czerwca będą bardziej gorące w naszym salonie niż Hiszpanii.

„Ruszajmy razem” z Volkswagenem. Za auto kupione teraz zapłacisz dopiero w 4 miesiącu jego użytkowania. A jeśli wybierzesz inną, równie dogodną formę finansowania (Leasing EasyBuy, Kredyt EasyDrive oraz Kredyt EasyBuy) będziesz mógł skorzystać z alternatywnej oferty promocyjnej – 12 miesięcy ubezpieczenia komunikacyjnego w cenie 1 zł!
Zyskaj dodatkowo ubezpieczenie Protect od utraty pracy w pakiecie. Lub promocyjne pakiety przeglądów serwisowych.

Takich ofert jeszcze nie było i długo nie będzie.

Sprawdź auta dostępne od ręki: https://motorpolwroclaw.pl/auta-od-reki/


  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.


  (Zgody są opcjonalne i dobrowolne, a ich udzielenie lub odmowa są niezależne od obsługi Twojego zapytania)


  Zgadzam się na używanie przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przekazanych danych, danych zebranych o moich zapytaniach i zainteresowaniach, ofertach, zamówieniach i zleceniach w celu marketingu dot. produktów i usług, akcesoriów oraz innych produktów i usług motoryzacyjnych świadczonych przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o., w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu oraz realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami.


  Chcę otrzymać od Motorpol Wrocław Sp. z o.o. w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

  E-mailSMS/MMSTelefon

  Przed kliknięciem przycisku "WYŚLIJ" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym znajdującym się w linku poniżej.
  https://motorpolwroclaw.pl/rodo-polityka-bezpieczenstwa/

  Zobacz również

  Spotkajmy się na Targach Elektromobilności w Hali Stulecia

  Czytaj więcej

  Współpraca to słowo roku w Motorpol Wrocław!

  Czytaj więcej

  Nowa oferta najmu samochodów nowych

  Czytaj więcej