Wyprzedaz 2018 - Motorpol Wrocław

Wyprzedaż rocznika 2018 w Motorpol Wrocław

Możesz zyskać nawet do 22 000 PLN

Skontaktuj się

Samochody marki
Volkswagen

W Motorpol Wrocław każdą z marek VW, VW Użytkowe, można kupić w mocno obniżonej cenie. Oferowane rabaty sięgają nawet do 33 000 zł na wybrane modele! Przyjedź do salonu lub wypełnij poniższy formularz. Przedstawiona oferta na pewno Ci się spodoba. Modele objęte promocją: Arteon, Golf, Golf Variant, Passat, Polo, Touran, Up!

Samochody marki
SEAT

Stylistyka nowego SEAT-a Leona, poprzez połączenie elegancji i dynamiki, została doprowadzona do perfekcji. Jego uniwersalność i imponująco przestronne wnętrze sprawią, że każda podróż będzie nową przygodą. Modele objęte promocją: Leon, Ibiza, Arona, Alhambra, Ateca

Skontaktuj się

Zostały jedynie

32 auta

w ofercie

Nie czekaj ani chwili!

Wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów

Zostaw swój telefon – oddzwonimy natychmiast

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. Twoje zapytanie przekażemy spółce pod firmą: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Autoryzowanemu Dealerowi), który na zlecenie Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. skontaktuje z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji na temat oferty lub jazdy próbnej w czasie rozmowy z naszym konsultantem lub w kontakcie z Autoryzowanym Dealerem. Swoje zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vwgroup.pl/pl/prywatnosc albo bezpośrednio w kontakcie z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. lub z Autoryzowanym Dealerem. Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

E-mailSMS/MMSTelefon

Przed kliknięciem przycisku "WYŚLIJ" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym znajdującym się w linku poniżej.
https://motorpolwroclaw.pl/rodo-polityka-bezpieczenstwa/

Motorpol Wrocław

Nowa lokalizacja: Aleja Karokonoska 81 Dogodny dojazd przy powstającej obwodnicy Wrocławia z Żernik do Bielan. Wjazd od strony Bielan Wrocławskich.