Szybki kontakt
713 332 229 713 332 229

Warianty wyposażenia

Caddy 5 Cargo
Cechy wyposażenia

 • Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i ogrzewane
 • Fotele ergoComfort
 • eCall - system powiadamiania ratunkowego
 • Kierownica multifunkcyjna
 • Reflektory LED z nowymi światłami przeciwmgielnymi LED z funkcją doświetlania zakrętów

Caddy 5 Cargo
Cechy wyposażenia

 • Innovision Cockpit
 • 10-calowy kolorowy ekran dotykowy
 • Bezprzewodowe połaczenie App-Connect
 • Systemy Lane Assist, Travel Assist i Side Assist
 • Elektryczne wspomaganie domykania tylnej klapy, drzwi przesuwnych

Zobacz co oferuje Ci Caddy 5

 • Funkcjonalne rozwiązania
  Duże drzwi skrzydłowe ułatwiają załadunek, a listwa zabezpieczająca próg bagażnika chroni lakier przez zarysowaniem. Stały lub zdejmowany hak holowniczy umożliwi transport dodatkowego ładunku, nawet do 1500 kg. Napęd na wszystkie koła 4Motion zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.
 • Komfortowa przestrzeń
  Wygodę podczas jazdy zapewniają fotele ergoComfort mające szeroki zakres regulacji i podparcia lędźwiowego. Na długie podróże przydadzą się składane stoliki w oparciach przednich siedzeń. Panel tylny na siedzeniu pasażera sprawdzi się w pracy jako powierzchnia do pisania.
 • Systemy asystujące
  VW Caddy 5 wyposażony jest w systemy wspomagające komfortową i bezpieczną jazdę. Pomogą w tym np. system zmiany pasa ruchu Side Assist, asystent manewrowania przyczepą Trailer Assist, asystent podróży Travel Assist czy adaptacyjny tempomat.
 • Cyfrowe wnętrze
  Całkowicie przeprojektowane wnętrze Caddy 5 zostało wyposażone w wiele cyfrowych elementów. Na 10-calowym ekranie inforozrywki można m.in. ustawić nawigację, multimedia i klimatyzację. W Nowym Caddy odbieranie połączeń czy wyznaczenie celu nawigacji możliwe jest za pomocą obsługi głosowej.
 • Przestrzeń ładunkowa
  W Nowym Caddy Cargo z łatwością można przewieźć rzeczy ważące do 772 kg oraz dodatkowe 100 kg na dachu. Załadunek ułatwiają zoptymalizowane oświetlenie, elektrycznie wspomagane drzwi przesuwne i klapa bagażnika.
 • Nowoczesny wygląd
  WCaddy 5. generacji wyróżnia się w swojej klasie. Nowy grill o strukturze plastra miodu, opcjonalny panoramiczny dach i reflektory LED sprawiają, że nie da się przejść obok niego obojętnie. Jako samochód firmowy będzie godnie reprezentować Twoją flotę.

Rabaty

dla grup zawodowych

Marka Volkswagen oferuje dodatkowe rabaty dla specjalistów na zakup samochodów. Grupy zawodowe, do których kierowana jest specjalna oferta, to m.in.: budowlańcy, taksówkarze, kurierzy, lekarze, architekci prowadzący własną działalność, geodeci prowadzący własną działalność, lekarze weterynarii, rolnicy, służby mundurowe, seniorzy (Emeryt/Rencista). Pełna lista grup zawodowych oraz szczegóły oferty dostępna jest u doradców marki Volkswagen Samochody Dostawcze w salonie Motorpol Wrocław.


Gwarancja: 5 lat lub do 150 000 km

Opcjonalne zabudowy

pod indywidualne wymagania

W Nowym Caddy istnieje możliwość dostosowania przestrzeni ładunkowej do potrzeb Twojego biznesu poprzez montaż specjalistycznej zabudowy, np. chłodni lub zabudowy serwisowo-narzędziowej.

Poznaj Caddy 5

w wersji osobowej i dostawczej

Nowy Caddy 5 jest gotowy na wszystko czego potrzebujesz. Jeszcze bardziej nowoczesny, komfortowy i cyfrowy. Najlepszy partner Twojego biznesu i przyjaciel rodziny.


Gwarancja: 5 lat lub do 150 000 km

Zapisz się
na jazdę testową

  * pola wymagane

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.

  (Zgody są opcjonalne i dobrowolne, a ich udzielenie lub odmowa są niezależne od obsługi Twojego zapytania)

  Zgadzam się na używanie przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przekazanych danych, danych zebranych o moich zapytaniach i zainteresowaniach, ofertach, zamówieniach i zleceniach w celu marketingu dot. produktów i usług, akcesoriów oraz innych produktów i usług motoryzacyjnych świadczonych przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k., w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu oraz realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami.

  Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

  E-mailSMS/MMSTelefon