Administratorem Twoich danych jest Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k., al. Karkonoska 81, 53-015 Wrocław NIP: 8992754076 REGON: 022418188.

Umów się na jazdę testową!

NOWY MULTIVAN. Bezkompromisowa nowoczesność

Pakiety serwisowe

Aby Twój Volkswagen Taigo zachował formę na dłużej i był zawsze gotowy do drogi.

Ubezpieczenie w cenie raty? Czemu nie? Wszystko po to, abyś czuł się bezpiecznie.

Ubezpiecznie

Wiele akcesoriów do wyboru tak, abyś mógł podróżować po swojemu.

Oryginalne akcesoria

Wersje wyposażenia

Napędzany energią

Dla fanów klasyki i miłośników nowoczesności. Na większe i mniejsze potrzeby. Wybierz 1 z 4 wariantów modelu.

Połączenie kultowej funkcjonalności z nowoczesnym napędem plug-in hybrid. Umożliwia 48 km bezemisyjnej jazdy!

Przesuwaj, obracaj, ustawiaj, demontuj. Nawet 7 osobnych foteli, których konfiguracje możesz ustawić tak jak Ci wygodnie!

Nowe konfiguracje foteli

Poznaj wszystkie jego zalety.

Doświadcz jeszcze większej przyjemności z jazdy i komfort klasy premium. Zobacz nowoczesną stylistykę i funkcjonalne wnętrze. Wykorzystaj lepszą łączność i innowacyjną technologię.

Nowoczesny, stylowy, jak zawsze praktyczny i innowacyjny. Pełen inteligentnych funkcji, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo! Nowy Multivan oferuje jeszcze więcej możliwości i przedstawia nową koncepcję pojazdu dopasowaną do niezliczonych scenariuszy Twojego życia. Stworzony na nowo, wzorowany na legendzie swoich poprzedników. Przekonaj się o tym sam!

ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

Kiedy samochód staje się miejscem spotkań

napęd

Dopasuj wersję silnikową do swoich potrzeb. Teraz różnorodność napędów jest większa niż kiedykolwiek! Do gamy jeszcze sprawniejszych silników TSI i TDI dołączyła hybryda plug-in. Połączenie silnika benzynowego i napędu elektrycznego zwiększa zasięg oraz łączną moc 218 KM!

Design

Nowy, ale z tradycjami. Stylistykę Nowego Multivana cechuje dynamiczna linia nadwozia, która nawiązuje do samochodów osobowych. Nowoczesnego wyglądu dodają reflektory IQ.Light oraz podświetlana listwa. Wyrazistym i ponadczasowym kształtem nawiązuje do swoich kultowych poprzedników. Innowacyjny design połączony z typowym dla Bulli elementów został nagrodzony Red Dot Award: Best of the Best w kategorii „Product Design”.

wnętrze

Poczuj komfort klasy premium podróżując po mieście i na dłuższej trasie! Niezależnie czy zdecydujesz się na krótką (4,98 m) czy na długą (5,18 m) wersję, nowa koncepcja wnętrza urzeknie Cię przestronnością i praktycznością. Czeka na Ciebie wielofunkcyjny stolik, wygodne przejście między siedzeniami i komfortowe, podgrzewane fotele. Materiały wysokiej jakości, panoramiczny dach i oświetlenie ambiente w 30 kolorach sprawią, że Nowy Multivan stanie się Twoją strefą relaksu.

Wielozadaniowość

Wystarczy kilka ruchów, aby zmienić wnętrze i dopasować je do swoich potrzeb. Potrzebujesz więcej miejsca z tyłu na bagaż? Dzięki systemowi szybkiego demontażu z łatwością możesz wyjąć pojedyncze fotele, a dodatkowo stworzyć róże układy siedzeń: twarzą do siebie czy ze stolikiem na środku. Z kolei liczne schowki ułatwią podróżowanie z małymi dziećmi rodzicom, którzy muszą mieć wszystko pod ręką.

Bezpieczeństwo

Możesz liczyć na wsparcie w każdej sytuacji. Nowy Multivan w teście NCAP uzyskał aż 5 gwiazdek! Wyposażony jest w 25 systemów asystujących i bezpieczeństwa. Asekurować Cię będą m.in.: czujniki parkowania i kamera 360 stopni, system półautonomicznej jazdy IQ.DRIVE czy asystent utrzymania pasa ruchu. Wypadek na trasie, korek lub zamknięta droga? System Car2X umożliwi Ci skontaktowanie się z innymi kierowcami, a Ty unikniesz niechcianych postojów podczas podróży.

Technologia

Nowoczesne technologie w zasięgu wzroku. Nowy wirtualny kokpit z systemem Head-up pozwolą kontrolować Ci trasę i pojazd nie odrywając oczu od drogi. Reflektory IQ.Light – LED-Matrix w połączeniu z funkcją Dynamic Light Assist dynamicznie oświetlą obie strony i odpowiednio ustawią na zakrętach, zanim Ty to zrobisz. Podróżujesz w dobrym tonie? Wykorzystaj system audio Harman Kardon i 10-calowy ekran systemu info-rozrywki i posłuchaj ulubionej playlisty.

ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

Wszystko co najlepsze z dwóch światów

Większa moc na trasie i bezemisyjna jazda w mieście? Dzięki Nowemu Multivanowi w wersji hybrydy plug-in to możliwe. Połączenie silnika benzynowego z napędem elektrycznym daje Ci nie tylko moc 218 KM i przyspieszenie do 100 km/h w 9 sekund. To także nowy poziom przyjemności z jazdy.

Włącz tryb elektryczny i bezdźwięcznie pokonaj do 48 km bez emisji CO2 niekorzystnego dla środowiska. Daj więcej komfortu sobie i naturze! Rozładowana bateria? Wybierz tryb ładowania, aby naładować ją z użyciem silnika spalinowego. Wykorzystaj wszystkie możliwości napędu hybrydowego z usługami We Connect Plus. Dzięki nim otrzymasz informacje o poziomie naładowania akumulatora, aby we właściwym momencie go doładować.

POBIERZ CENNIK

Umów się na jazdę testową i odkryj Nowego Multivana!

Administratorem Twoich danych jest Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k., al. Karkonoska 81, 53-015 Wrocław NIP: 8992754076 REGON: 022418188.

Umów się na jazdę testową!

Sprawdź dogodny dojazd do naszego salonu

W salonie Volkswagen Motorpol Wrocław znajdziesz przestrzeń do dokonywania dobrych wyborów. Czekają na Ciebie: ekscytująca jazda testowa i dedykowana oferta. Wybierając finansowanie możesz mieć wszystko w jednej racie: samochód, ubezpieczenie, pakiet serwisowy, przedłużoną gwarancję, koła zimowe i akcesoria.


Zapraszamy do Volkswagen Motorpol Wrocław!

Al. Karkonoska 81

53-015 Wrocław

+48 71 788 57 71

lp@motorpolwroclaw.pl

Jesteśmy na:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: