Przejedź się elektrycznym Volkswagenem

Nowym ID.Buzz

Czy w pełni elektryczny bus to dobry pomysł? Oczywiście, że tak, a jazda nim to czysta przyjemność. Dodatkowo możesz wygrać zestaw gadżetów od Motorpol Wrocław. Umów się!

Czy w pełni elektryczny bus to dobry pomysł? Oczywiście, że tak, a jazda nim to czysta przyjemność. Dodatkowo możesz wygrać zestaw gadżetów od Motorpol Wrocław.Dołącz do zabawy


KONKURS!

Chcesz połączyć przyjemne z…czymś jeszcze przyjemniejszym? Weź udział w naszej zabawie! Do zdobycia pełna torba gadżetów od Motorpol Wrocław!


Co zrobić by otrzymać torbę pełną prezentów od Motorpol Wrocław?

1. Gdy zobaczysz ID. Buzza w wersji osobowej lub Cargo na mieście zrób mu zdjęcie! Prześlij je do nas pod postem konkursowym lub w wiadomości na Facebooku albo Instragramie lub jeśli wolisz - mailowo na adres marketing@motorpolwroclaw.pl.


2. Umów się na jazdę próbną – wypełnij formularz na tej stronie i poczekaj na kontakt od naszego doradcy.


3. Potwierdź termin jazdy testowej kiedy zadzwoni do Ciebie nasz doradca, a my potwierdzimy otrzymanie zdjęcia. Prezenty będą czekały na Ciebie w naszym salonie kiedy przyjedziesz na jazdę testową😊


Akcja trwa do 30.04. Regulamin zabawy znajdziesz tutaj.

Zrób zdjęcie ID. Buzza, umów się na jazdę próbną i zdobądź zestaw gadżetów! Każdy jazda testowa wygrywa!

Sprawdź elektromobilność

w nowym wymiarze!

Przejedź się już dziś!

Przetestuj

Elektryczny bus
nowej ery

ID. Buzz to połączenie nowoczesnych proporcji i innowacyjnej technologii, które nawiązuje do kultowego designu swojego poprzednika, Bulika.


Ten samochód jest pełen inteligentnych rozwiązań, zachwyca przestronnością i nowoczesnym designem. Sprawdź go na własnej skórze!

Umów się już dziś!

Do wszystkich zadań!

Niekwestionowana
wygoda!

Nowy elektryczny ID.Buzz to świetny wybór zarówno dla rodzin, które chcą połączyć praktyczność i ekologię, jak i dla osób ceniących aktywny tryb życia. Zmieści się w nim bagaż rodzinny oraz dowolny sprzęt sportowy. Elektryczny napęd pozwala na oszczędność i brak emisji spalin. Zasięg na poziomie 402 - 419 km i szybkie ładowanie baterii - tylko

30 minut od 5% do 80% - zapewniają bezproblemowe użytkowanie.


Ponadto istnieje też wersja dostawcza!

Design na miarę nowoczesności

dostępny w czterech dwukolorowych wersjach ID. Buzz to hołd złożony pierwszemu modelowi „Bulli”, a jednocześnie zupełnie nowy samochód!

30 minut

Czas ładowania od poziomu 5% do poziomu 80%

Pojemność akumulatora:

77 kWh

ZRÓWNOWAŻONA ELEKTROMOBILNOŚĆ

rozwój na rzecz świadomej ekologicznie przyszłości.

Oto nasze podejście, którego odzwierciedleniem jest nowy

ID.Buzz. Z tego względu dostarczamy go nie tylko przy zapewnieniu neutralnego bilansu emisji CO2. W projektowaniu wnętrza wykorzystany duży procent materiałów pochodzących z recyklingu.

402 - 419 km

Zasięg:

150 kW/204 KM

Moc:

Jak najlepiej wykorzystać jazdę próbną?

Co warto wiedzieć, aby z jazdy próbnej czerpać jak najwięcej przyjemności?

Wszystko dopasuj pod siebie!

Zadbaj, by przed rozpoczęciem jazdy dopasować do siebie fotel, kierownicę i lusterka tak, by czuć się w aucie komfortowo.

Sprawdź, jak
wygodna jest ID.Buzz

Usiądź w każdym fotelu - także na tylnej kanapie. Sprawdź, czy wygodnie się mieścisz. Złóż i rozłóż fotele, Zajrzyj do bagażnika.

Poznaj systemy samochodu.

Poproś doradcę aby opowiedział Ci o systemach wspomagania i bezpieczeństwa. Postaraj się je przetestować podczas jazdy!

Sprawdź technologię jutra już dziś!

Sprawdź wszystkie systemy bezpieczeństwa. Przetestuj innowacyjny system oświetlenia ID.Light!

Zapytaj o dodatki
i akcesoria

Nawet świetny samochód można jeszcze ulepszyć. Zapytaj Doradcę o dedykowane akcesoria do samochodu!

Zapytaj o możliwości finansowania

Nasz doradca opowie Ci o sposobach finansowania, aktualnych ofertach i promocjach. A jeśli będziesz chciał przygotuje indywidualną ofertę.

Nie daj się prosić!

Zapraszamy! Przeżyj razem z nami tą niesamowitą przygodę, umów się na jazdę testową i przekonaj się, jak przyjemny ai wygodny jest nowy ID.Buzz! To doświadczenie nic nie kosztuje - za to dostarczy Ci mnóstwo

dobrej zabawy!


Ale... to wciąż nie wszystko! W salonach Motorpol Wrocław spotykają się różne potrzeby. Jeśli tylko będziesz miał ochotę możesz sprawdzić inne samochody, porównać je, wyrobić sobie własne zdanie i opinię na ich temat. Dlatego nie czekaj!

Umów się już dziś!