Моторпол Вроцлав говорить
добрий день!

Новий салон - це нові можливості.

Вітаємо в автосалоні групи Volkswagen у Вроцлаві. Наш авторизований салон і сервіс на Алеї Карконоскі 81 це найбільший салон з продажу нових і вживаних автомобілів в цій частині Польщі. У наших виставових павільйонах під одним дахом знаходяться легкові автомобілі марки Seat, Volkswagen, Skoda, Cupra, а також вани, буси і інші авто з гамми Volkswagen вантажні. Ми прагнемо забезпечити повне і комплексне обслуговування, тому в нашому об’єкті також можна скористатися з автосервісу, мийки, кузовного цеху і малярного цеху.

Виставковий зал компанії

салон

 • Години роботи:
 • Понеділок - п'ятниця
  • салон: 08:00 - 20:00
 • субота
  • салон: 09:00 - 15:00

автосервіс

 • Години роботи:
 • Понеділок - п'ятниця
  • автосервіс: 08:00 - 20:00
 • субота
  • автосервіс: 09:00 - 15:00

Формуляр контактовий.

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.


  (Zgody są opcjonalne i dobrowolne, a ich udzielenie lub odmowa są niezależne od obsługi Twojego zapytania)


  Zgadzam się na używanie przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przekazanych danych, danych zebranych o moich zapytaniach i zainteresowaniach, ofertach, zamówieniach i zleceniach w celu marketingu dot. produktów i usług, akcesoriów oraz innych produktów i usług motoryzacyjnych świadczonych przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o., w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu oraz realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami.


  Chcę otrzymać od Motorpol Wrocław Sp. z o.o. w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

  E-mailSMS/MMSTelefon

  Załączony plik:

  Przed kliknięciem przycisku "WYŚLIJ" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym znajdującym się w linku poniżej.
  https://motorpolwroclaw.pl/rodo-polityka-bezpieczenstwa/

  Новий салон у Вроцлаві.

  Нова локалізація: вул. Карконоска 81. Зручний під'їзд при виникаючій кільцевій дорозі Вроцлава з Жернік до Білан. В'їзд зі сторони Білан Вроцлавських.

  Докладніше