Szybki kontakt
713 332 229 713 332 229

Odkryj elektryczne samochody ŠKODY

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat letniej promocji ŠKODY. Porozmawiaj z naszym Product Expertem lub umów się na jazdę próbną.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy.

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz).

  Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

  E-mailSMS/MMSTelefon

  [fm_checkbox label="Zapisz mnie do newslettera"]

  Przyjemności płynące z podróży elektryczną ŠKODĄ

  Przyspieszenie

  Maksymalny moment obrotowy dostępny od samego początku. Silnik elektryczny oferuje maksymalną moc już od najniższych obrotów. Dzięki temu możesz cieszyć się wyjątkowo dynamiczną jazdą i doskonałymi osiągami.

  Zapisz się na jazdę

  Przyjemności płynące z podróży elektryczną ŠKODĄ

  Komfort

  Cicha podróż i brak konieczności zmiany biegów. Silnik elektryczny pracuje bezgłośnie. Jedyne, co słyszysz, to pęd powietrza i odgłos opon toczących się po asfalcie. Nie musisz też zmieniać przełożeń, bo auto nie potrzebuje skrzyni biegów.

  Zapisz się na jazdę