Administratorem Twoich danych jest Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k., al. Karkonoska 81, 53-015 Wrocław NIP: 8992754076 REGON: 022418188.

Umów się na jazdę testową!

NOWA ŠKODA FABIA.
Podejmie się każdego wyzwania

Czas na nowe trendy. Czas na Nową Fabię! Bestsellerowy hatchback ŠKODY powraca i od razu wzbudza zachwyt.
Wygląda pewnie, dynamicznie i stylowo. Podejmie się każdej roli jakiej od niej oczekujesz. Poznajcie się bliżej!

design

Połączenie tego co piękne z tym co praktyczne.

Nowa ŠKODA Fabia zyskała bardziej dynamiczny i elegancki wygląd nie tracąc tego co najważniejsze – funkcjonalności.

wnętrze

Nowoczesne, przestronne i praktyczne. Wnętrze nowej Fabii przekonuje swoim komfortem i designerskimi detalami.

technologia

Škoda Fabia wesprze Cię w każdej sytuacji. Od teraz codzienne korzystanie z samochodu będzie jeszcze przyjemniejsze.

ZOBACZ NOWY DESIGN
POZNAJ JEJ BOGATE WNĘTRZE
POZNAJ INNOWACJE

Nowa ŠKODA FABIA zachwyca odświeżonym designem, technologią i komfortem jazdy. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach wnętrze oferuje jeszcze więcej miejsca i miłe dla oka detale. Wyrazista stylistyka nadwozia sprawia, że chcesz poznać jej możliwości na drodze. Zastosowana technologia w nowej Fabii powoduje tylko jedno – nie chcesz z niej wysiadać!

Stylowa rewolucja nadeszła!

Elegancka i efektywna za każdej strony. Taka jest ŠKODA FABIA. Z przodu jej dynamiczny styl podkreślają reflektory Bi-LED, wyrazisty grill i przetłoczenia na masce. Z tyłu wzrok przyciągają wysoko osadzone światła, które optycznie poszerzają Fabię i dodają jej bardziej zdecydowanego wyglądu. Wznosząca się linia okien i opadająca linia dachu prezentują miejski charakter tego modelu. Dedykowana paleta kolorów doskonale podkreśla aerodynamiczną sylwetkę, która ma najniższy w klasie współczynnik oporu powietrza (od 0,28).

Stylowy krok naprzód

Tutaj tradycja łączy się z nowoczesnością. Wnętrze nowej Fabii oferuje to, co w modelach Skoda najlepsze - dużo przestrzeni, komfort oraz wiele przemyślanych rozwiązań Simply Clever. Materiały wysokiej jakości, oświetlenie ambiente, system nagłośnienia SKODA SOUND SYSTEM z subwooferem oraz opcjonalna dwustrefowa klimatyzacja sprawią, że każda podróż będzie niezwykle przyjemna. Miejsca nie zabraknie również w bagażniku, który został powiększony do 380 litrów. Stylistyka wnętrza Skody Fabii również została odświeżona. Nowy kształt klamek, okrągłe nawiewy i elementy deski rozdzielczej nadały elegancki i nowoczesny wygląd kabiny.

Bogate wnętrze

ŠKODA FABIA zachwyca również licznymi innowacjami. Asystenci jazdy i parkowania zadbają o Twój komfort prowadzenia i bezpieczeństwo pasażerów. Kierowcę i podróżujących chroni nawet 9 poduszek powietrznych, które współdziałają z trzypunktowymi automatycznymi pasami bezpieczeństwa i zagłówkami. Twoją uwagę przyciągną również wielofunkcyjna kierownica, nowy zestaw wskaźników i 9,2 calowy ekran systemu multimedialnego. Fabia wyposażona jest także w najwyższej klasy Virtual Cockpit. Na wirtualnych zegarach o przekątnej 10,25’’ wyświetlisz wszystkie najważniejsze informacje łącznie z mapą nawigacji. Na nową Fabię możesz liczyć w każdej sytuacji!

Bezpieczeństwo i komfort idą w parze

Nowa FABIA oferuje Ci wsparcie w codziennym podróżowaniu! ŠKODA CONNECT zapewnia łączność z samochodem i ułatwia zdalny dostęp do wybranych funkcji. System przypomni również o zbliżającym się przeglądzie, a w razie wypadku automatycznie powiadomi służby ratownicze. Dzięki asystentowi głosowemu Laura możesz sterować m.in. nawigacją, system inforozrywki i klimatyzacją bez odrywania wzroku od drogi. Odłóż telefon i skup się na przyjemności prowadzenia. W tym czasie Twój smartfon naładuje się bezprzewodowo w phone boxie, który dodatkowo wzmocni sygnał komórkowy. Wykorzystaj Smartlink, aby połączyć się poprzez Apple CarPlay lub Android Auto i ciesz się ulubioną muzyką lub podcastem w trasie.

łączność

Wybierz 1 z 4 wersji wyposażenia i wyraź swój styl z dedykowaną paletą kolorów.

Dopasowana do Ciebie

Ubezpiecznie

Ubezpieczenie w cenie raty? Czemu nie? Wszystko po to, abyś czuł się bezpiecznie.

Pakiety serwisowe

Aby Twoja ŠKODA FABIA zachowała formę na dłużej i była zawsze gotowa do drogi.

Wiele akcesoriów do wyboru tak, abyś mógł podróżować po swojemu.

Oryginalne akcesoria

Zaskoczy Cię jej innowacyjność, funkcjonalność i komfort podróżowania.

Wszechstronna

Oferuje to co najlepsze w marce ŠKODA dla Ciebie i Twojej rodziny.

Rodzinna

Ubezpieczenie

Gwarancja

Akcesoria

Koła zimowe

Wszystko w jednej racie

Dobierz do nowej ŠKODY FABIA akcesoria, ubezpieczenie, pakiet serwisowy oraz rozszerzoną gwarancję. I wszystko uwzględnij w finansowaniu swojego samochodu. Czy to możliwe? Tak!


Volkswagen Financial Services umożliwił doposażenie samochodu o dodatkowe produkty i usługi oraz uwzględnienie tych elementów w finasowaniu. Rozkładając koszty na cały okres finansowania, płacisz za wszystko w jednej racie! Teraz doposażenie samochodu podczas zakupu jest proste, łatwe i przyjemne, a dodatkowe koszty nie są tak odczuwalne!

Pakiet serwisowy

Samochód

Umów się na jazdę testową nową ŠKODĄ FABIA
i dołącz do stylowej rewolucji!

Administratorem Twoich danych jest Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k., al. Karkonoska 81, 53-015 Wrocław NIP: 8992754076 REGON: 022418188.

Umów się na jazdę testową!

Sprawdź dogodny dojazd do naszego salonu

W salonie ŠKODA Motorpol Wrocław znajdziesz przestrzeń do dokonywania dobrych wyborów. Czekają na Ciebie: ekscytująca jazda testowa i dedykowana oferta. Wybierając finansowanie możesz mieć wszystko w jednej racie: samochód, ubezpieczenie, pakiet serwisowy, przedłużoną gwarancję, koła zimowe i akcesoria.


Zapraszamy do ŠKODA Motorpol Wrocław!

Al. Karkonoska 81

53-015 Wrocław

NIP: 8992754076

Jesteśmy na:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

+48 71 778 98 89
lp@motorpolwroclaw.pl
lp@motorpolwroclaw.pl
+48 71 778 98 89