Szybki kontakt
713 332 229 713 332 229

SERVICE PRO Volkswagen Dostawcze

SERVICE PRO Volkswagen Dostawcze. Program serwisowy dla samochodów 3-letnich i starszych.

 

Twój 3-letni Volkswagen Dostawczy jak nowy. Serwisuj go w ASO i płać mniej!

 

Czujesz się bezpiecznie i pewnie jeżdżąc nowym samochodem i tak samo chcesz się czuć oddając go do serwisu. A co po 3 latach, kiedy gwarancja się kończy? Nie rezygnuj z obsługi Autoryzowanego Serwisu. Skorzystaj z programu SERVICE PRO dedykowanego dla samochodów 3-letnich i starszych! Zapewnij sobie kompleksową obsługę serwisową oraz oryginalne części Volkswagen®* w atrakcyjnej cenie. Korzystaj z rosnących rabatów na usługi i części w zależności od wieku auta!

 

Więcej znaczy mniej. Im starszy jest Twój dostawczy Volkswagen, tym niższe koszty serwisu ponosisz.

 

Dołączając do programu rabatowego SERVICE PRO masz pewność, że podczas usługi wykorzystamy tylko oryginalne części, a naprawa zostanie wykonana na specjalistycznym sprzęcie. Twój samochód trafi w ręce certyfikowanych specjalistów, którzy zawsze są do Twojej dyspozycji. Kontynuując historię auta w ASO zwiększasz jego wartość rynkową, przedłużasz Gwarancję Mobilności i nie zatrzymujesz swojego biznesu, oraz dbasz o swoje bezpieczeństwo.

 

Z każdym rokiem użytkowania rosną rabaty na usługi i części!

 

Sprawdź ile zyskujesz*

Wiek samochodu Rekomendowany rabat na części Rekomendowana roboczogodzina serwisu
3-4 lata Do 10% 165 zł/netto
5-6 lat Do 15% Od 165 zł/netto
7 lat i więcej Do 20% Od 165 zł/netto

W ramach programu serwisowego dla samochodów pogwarancyjnych otrzymasz rabat np. na wybrane tarcze i klocki hamulcowe, oleje silnikowe, zestawy piór wycieraczek, amortyzatory czy świece zapłonowe.

*Pełna lista usług i części objętych rabatami dostępna u naszych doradców serwisowych.

 

Serwisując używany samochód w Autoryzowanym Serwisie Volkswagen Motorpol Wrocław z każdym rokiem oszczędzasz więcej! Zapytaj naszych doradców o szczegóły i umów się na serwis!

 

Zastrzeżenie

Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

Szczegóły oferty dostępne są u naszych doradców serwisowych.

Masz pytanie dotyczące oferty jednej ze znanych marek?
Nasi pracownicy odpowiedzą w ciągu 1 dnia roboczego.

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.
  (Zgody są opcjonalne i dobrowolne, a ich udzielenie lub odmowa są niezależne od obsługi Twojego zapytania)
  Zgadzam się na używanie przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przekazanych danych, danych zebranych o moich zapytaniach i zainteresowaniach, ofertach, zamówieniach i zleceniach w celu marketingu dot. produktów i usług, akcesoriów oraz innych produktów i usług motoryzacyjnych świadczonych przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o., w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu oraz realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami.

  Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

  E-mailSMS/MMSTelefon

  Przed kliknięciem "Wyślij" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym

  [fm_checkbox label="Zapisz mnie do newslettera"]