Szybki kontakt
713 332 229 713 332 229

PROGRAM 5+ SEAT

 

PROGRAM 5+ dla samochodów pogwarancyjnych SEAT

 

Twój SEAT skończył 5 lat i nigdy Cię nie zawiódł? Utrzymaj jego świetny stan techniczny korzystając z usług Autoryzowanego Serwisu – nawet po okresie gwarancji. Dołączając do PROGRAMU 5+ dedykowanego dla samochodów 5-letnich i starszych, otrzymujesz rabat na usługi serwisowe i materiały eksploatacyjne. Masz pewność, że Twój SEAT jest w rękach specjalistów, a do jego naprawy wykorzystywane są tylko oryginalne części! Skorzystaj z niższych kosztów usług i części w zależności od wieku auta!

 

PROGRAM 5+ to nawet o 30% niższe koszty serwisu!

 

Nie rezygnuj z serwisowania swojego samochodu w ASO po okresie gwarancyjnym. To się nie opłaca! PROGRAM 5+ oferuje kompleksową obsługę zespołu specjalistów certyfikowanych przez markę SEAT. Usługi serwisowe wykonywane są przy pomocy wysokiej klasy sprzętu, a podczas napraw wykorzystywane są tylko i wyłącznie oryginalne części SEAT oraz materiały najwyższe jakości. A to wszystko w atrakcyjnej cenie. Co więcej – kontynuując historię serwisową swojego auta i zwiększasz jego wartość.

 

Więcej lat razem to większy rabat na usługi i oryginalne części*!

 

Skorzystaj z nawet z 30% rabatu!

 

Wiek pojazdu Rabat na wybrane materiały eksploatacyjne  Rabat na usługę
5-6 lat 20% 20%
7-8 lat 25% 25%
Powyżej 8 lat 30% 30%

*Pełna lista usług i części objętych rabatami dostępna u naszych doradców serwisowych

 

Serwisując używany samochód w Autoryzowanym Serwisie SEAT Motorpol Wrocław z każdym rokiem oszczędzasz więcej! Zapytaj naszych doradców o szczegóły i umów się na serwis!

 

Zastrzeżenie

Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

Szczegóły oferty dostępne są u naszych doradców serwisowych.

Masz pytanie dotyczące oferty jednej ze znanych marek?
Nasi pracownicy odpowiedzą w ciągu 1 dnia roboczego.

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.
  (Zgody są opcjonalne i dobrowolne, a ich udzielenie lub odmowa są niezależne od obsługi Twojego zapytania)
  Zgadzam się na używanie przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przekazanych danych, danych zebranych o moich zapytaniach i zainteresowaniach, ofertach, zamówieniach i zleceniach w celu marketingu dot. produktów i usług, akcesoriów oraz innych produktów i usług motoryzacyjnych świadczonych przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o., w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu oraz realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami.

  Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

  E-mailSMS/MMSTelefon

  Przed kliknięciem "Wyślij" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym

  [fm_checkbox label="Zapisz mnie do newslettera"]