Serwis

Masz już swój wymarzony samochód? Wybierz serwis mechaniczny, który najlepiej o niego zadba.

W Motorpol Wrocław, Autoryzowanym Serwisie marek Volkswagen, SEAT, CUPRA i SKODA wykonujemy naprawy gwarancyjne oraz bieżące, przeglądy okresowe, serwisy olejowe, wymianę części, a także kompleksowo przygotowujemy samochodu do sezonu. Wszystkie usługi serwisowe dopasowujemy do Twojego pojazdu, podczas których stosujemy oryginalne części i produkty producenta. Bądź zawsze gotowy do drogi z serwisami Motorpol Wrocław.

Przestrzeń dobrych wyborów dla Twojego samochodu

Regularne oraz doraźne wizyty w serwisach umożliwiają utrzymanie dobrego stanu technicznego pojazdu. Wybierając Autoryzowany Serwis Volkswagen, SEAT, CUPRA i SKODA w Motorpol Wrocław masz pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach. Nasz zespół tworzy 85 specjalistów z obszaru mechaniki oraz elektryki samochodowej, diagnostyki, części i akcesoriów, a także obsługi klienta. Swoje kompetencje i umiejętności stale podnoszą dzięki szkoleniom prowadzonym przez producenta.

Serwisy Motorpol Wrocław wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt do napraw i obsługi pojazdów. Dysponujemy 32 podnośnikami oraz 3 urządzeniami do pomiaru i regulacji zawieszenia. Do każdej usługi wykorzystywane są tylko oryginalne części z gwarancją od producenta. Na klientów czekają 4 aktywne przyjęcia do serwisu, gdzie wraz z Doradcami odbywa się wzrokowa kontrola i omówienie powodu wizyty. Zadbamy również o Twoją mobilność, oferując na czas naprawy auto zastępcze.

Wszystko w jednym miejscu

Już nie musisz szukać wielu fachowców – korzystając z ASO masz zagwarantowaną kompleksową usługę serwisową dopasowaną do potrzeb Twojego samochodu. Zakres naszych usług obejmuje m.in. wymianę opon, serwis klimatyzacji, przegląd okresowy, diagnostykę, przeprowadzenie akcji serwisowych, zaawansowane naprawy mechaniczne czy elektryczne. Co więcej, wybierając autoryzowany serwis masz pewność, że dobierzemy oryginalne części i akcesoria dedykowane dla Twojego pojazdu. Dodatkowo kompletujesz historię serwisową samochodu, dzięki czemu zachowujesz jego wartość na dłużej.

Dla Klientów przygotowane są także komfortowe poczekalnie, w których można odpocząć przy filiżance aromatycznej kawy. Dla osób, które chciałyby w tym czasie popracować, jest przygotowana przestrzeń umożliwiająca podłączenie urządzenia mobilnego. Dostępni są również specjaliści innych działów, którzy chętnie przestawią ofertę na poszukiwane przez Klientów usługi czy produkty.

Skorzystaj z Autoryzowanych Serwisów VW, SEAT, CUPRA i SKODA w Motorpol Wrocław, by zawsze podróżować bezpiecznie i komfortowo.

Autoryzowany serwis

Serwis Volkswagen

 • Godziny otwarcia:
 • Poniedziałek - piątek
  • Dział Serwisu: 06:00 - 21:00
  • Dział Części: 08:00 - 19:00
 • Sobota
  • Dział Serwisu: 08:00 - 15:00
  • Dział Części: 09:00 - 15:00

Serwis SEAT

Serwis ŠKODA

Stacja Kontroli Pojazdów

 • Godziny otwarcia:
 • Poniedziałek - piątek
  • 07:00 - 18:00
 • Sobota
  • 09:00 - 15:00

Formularz kontaktowy

  * Pola wymagane

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.


  (Zgody są opcjonalne i dobrowolne, a ich udzielenie lub odmowa są niezależne od obsługi Twojego zapytania)


  Zgadzam się na używanie przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przekazanych danych, danych zebranych o moich zapytaniach i zainteresowaniach, ofertach, zamówieniach i zleceniach w celu marketingu dot. produktów i usług, akcesoriów oraz innych produktów i usług motoryzacyjnych świadczonych przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o., w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu oraz realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami.


  Chcę otrzymać od Motorpol Wrocław Sp. z o.o. w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

  E-mailSMS/MMSTelefon

  [fm_checkbox label="Zapisz mnie do newslettera"]


  Przed kliknięciem przycisku "WYŚLIJ" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym znajdującym się w linku poniżej.
  https://motorpolwroclaw.pl/rodo-polityka-bezpieczenstwa/