Szybki kontakt
713 332 229 713 332 229

Nowy SEAT Tarraco

Finansowanie

Promocyjny Leasing dla firm 101%

Rata

od 716 zł netto/mies.

Bezpieczeństwo EURO NCAP
Niezawodność

5 lat gwarancji

Umów się na bezpłatną jazdę próbną

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.
  (Zgody są opcjonalne i dobrowolne, a ich udzielenie lub odmowa są niezależne od obsługi Twojego zapytania)
  Zgadzam się na używanie przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przekazanych danych, danych zebranych o moich zapytaniach i zainteresowaniach, ofertach, zamówieniach i zleceniach w celu marketingu dot. produktów i usług, akcesoriów oraz innych produktów i usług motoryzacyjnych świadczonych przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k., w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu oraz realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami.

  Chcę otrzymać w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

  E-mailSMS/MMSTelefon

  [fm_checkbox label="Zapisz mnie do newslettera"]

  Technologie

  Koniec z wymówkami.

  Nowy SEAT Tarraco sprawia, że każdy dzień jest prosty. Wyposażona w najnowsze technologie, 7-osobowa przestrzeń, sprawia, że każda, nawet najkrótsza podróż jest przyjemnie pełna wrażeń.
  Dostępny w promocyjnym leasingu dla firm 101%. 

  Zapisz się na jazdę

  Technologie

  Żadne marzenie nie jest za duże.

  Wyrafinowana, sportowa linia przykuwają uwagę. Pełne oświetlenie LED i dynamiczne kierunkowskazy pozwalają się wyróżnić w dzień i zapewniają bezpieczeństwo po zmroku. Wnętrze dopasowujące się do Twojego życia i Twoich planów daje poczucie wolności.
  Nigdy nie jest za późno, ani zbyt trudno!  

  Zapisz się na jazdę

  Technologie

  Bezpieczeństwo

  System powiadamiania ratunkowego eCall, system ochrony pasażerów Pre-Crash Assist, system kontroli odstępu, asystent jazdy w korku, asystent pasa ruchu i system rozpoznawania znaków drogowych sprawią, że będziesz podróżował bez obaw.

  Zapisz się na jazdę