Szybki kontakt
713 332 229 713 332 229

Oferta nowych aut z rabatem nawet

do 12 000 PLN

Skontaktuj się

Gorąca wyprzedaż
w Motorpol Wrocław

Tylko teraz nowy SEAT Leon z wyjątkowym sezonowym rabatem nawet do 12 000 zł taniej!
Sprawdź naszą wyjątkową ofertę i umów się na jazdę testową już dziś. Promocja trwa tylko do końca roku!

Zaprojektowany,
by odkrywać nieznane

Stylistyka nowego SEAT-a Leona, poprzez połączenie elegancji i dynamiki, została doprowadzona do perfekcji. Jego uniwersalność i imponująco przestronne wnętrze sprawią, że każda podróż będzie nową przygodą.

Skontaktuj się

Zostało jedynie

14 aut

w ofercie

Do końca wyprzedaży pozostało:

Zostaw swój telefon – oddzwonimy natychmiast

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu oraz ogólnych informacji dot. serwisu, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty lub jazdy testowej. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.


  (Zgody są opcjonalne i dobrowolne, a ich udzielenie lub odmowa są niezależne od obsługi Twojego zapytania)


  Zgadzam się na używanie przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przekazanych danych, danych zebranych o moich zapytaniach i zainteresowaniach, ofertach, zamówieniach i zleceniach w celu marketingu dot. produktów i usług, akcesoriów oraz innych produktów i usług motoryzacyjnych świadczonych przez Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k., w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu oraz realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami.


  Chcę otrzymać od Motorpol Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

  E-mailSMS/MMSTelefon

  Przed kliknięciem przycisku "WYŚLIJ" proszę o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym znajdującym się w linku poniżej.
  https://motorpolwroclaw.pl/rodo-polityka-bezpieczenstwa/

  Motorpol Wrocław

  Nowa lokalizacja: Aleja Karokonoska 81 Dogodny dojazd przy powstającej obwodnicy Wrocławia z Żernik do Bielan. Wjazd od strony Bielan Wrocławskich.