PORYWAJĄCY NA DRODZE

Nowy SEAT Arona

Umów się na
jazdę testową.

ODKRYJ

Zdalne sterowane pojazdem i wszystkie niezbędne informacje w Twoim telefonie.

Wiele akcesoriów do wyboru tak, abyś mógł podróżować po swojemu.

SEAT CONNECT

AKCESORIA

Aby Twój nowy SEAT Arona zawsze był w najlepszej formie.

Rozpędź się od 0 do 100 km/h w 8,2 s.

PAKIETY SERWSIOWE

PRZYSPIESZENIE

5 lat w standardzie

Ubezpieczenie w cenie raty? Czemu nie? Wszystko po to, abyś czuł się bezpiecznie.

GWARANCJA

UBEZPIECZENIE

Nowa Arona zachwyca od pierwszego spojrzenia! Odświeżona linia nadwozia z jeszcze bardziej wyrazistym charakterem, mocno zarysowane reflektory LED, 18-calowe felgi aluminiowe Performance Machined.

PORYWAJĄCY NA DRODZE

Odkryj wyrazisty design i poczuj wyjątkowy komfort jazdy Nowego SEAT-A Arony. Kompaktowy crossover łączy w sobie to co najlepsze: śmiałą stylistykę, funkcjonalność miejskiego auta i komfort jakiego oczekujesz wybierając się w dłużą trasę. Poznaj nowoczesne technologie na miarę Twojego nowoczesnego życia. Teraz nic Cię nie powstrzyma.


Umów się na jazdę testową Nową Aroną i doświadczaj więcej!


Tylko w salonie SEAT Motorpol Wrocław!

Nowy SEAT Arona.

Jedyną granicą jest wyobraźnia.

DESIGN

Charakterna i dynamiczna z zewnątrz.

W środku jeszcze bardziej nowoczesna i pełna wyrazistych akcentów. Taka jest właśnie Nowa Arona. Odkryj odświeżony design i daj się porwać w podróż w wielkim stylu!

TECHNOLOGIE

Nowa Arona nadąża za Twoim tempem życia. Zastosowane nowoczesne technologie ułatwiają obsługę multimediów i nawigacji. System Full Link zapewnia Ci stałą łączność gdzie chcesz i kiedy chcesz.

ŁĄCZNOŚĆ

Bądź w stałym kontakcie z Nową Aroną i podróżuj tak jak lubisz. Za pomocą smartfona sprawdź położenie pojazdu lub aktywuj kierunkowskazy, aby go łatwiej odnaleźć. Podczas jazdy wykorzystaj w pełni system info-rozrywki i ciesz się ulubioną muzyką!

BEZPIECZEŃSTWO

Zawsze możesz liczyć na Nową Aronę. Systemy asystujące zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa zadbają, aby każda podróż przebiegła bez zakłóceń.

AKCESORIA

Nowa Arona jeszcze bardziej dopasowana do Ciebie? Tak! Dobierz oryginalne akcesoria SEAT, które ułatwią podróżowanie. Spersonalizuj swój samochód dodatkowymi elementami i podkreśl swój styl!

SERWIS

Bądź zawsze gotowy do drogi. Utrzymaj świetny wygląd i stan techniczny swojego SEAT-a korzystając z usługi Autoryzowanego Serwisu SEAT. Dzięki 5-letniej gwarancji i pakietom serwisowym nic Cię nie powstrzyma!

Fascynujący. Dynamiczny. Śmiały. Porywający.

Nowy SEAT Arona. Przetestuj go!

Umów się na
jazdę testową.

Nowy SEAT Arona

PORYWAJĄCY NA DRODZE

PRZETESTUJ GO JUŻ DZIŚ!

W salonie SEAT Motorpol Wrocław znajdziesz przestrzeń do dokonywania dobrych wyborów.

Czekają na Ciebie: ekscytująca jazda testowa i dedykowana oferta. Wybierając finansowanie możesz mieć wszystko w jednej racie: samochód, ubezpieczenie, pakiet serwisowy, przedłużoną gwarancję, koła zimowe i akcesoria.

Zapraszamy do SEAT Motorpol Wrocław!

Al. Karkonoska 81

53-015 Wrocław

Jesteśmy na:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

+48 71 333 22 29
lp@motorpolwroclaw.pl